Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

BIEG PRZEŁAJOWY z przeszkodami w koszarach pierwoszyńskich 26.05.19r.

  • sport

Zapraszamy serdecznie na nasze nowe wydarzenie biegowe, coś czego jeszcze w Gminie Kosakowo nie było, a mianowicie Bieg Przełajowy z przeszkodami w koszarach pierwoszyńskich. Jest to bieg na 4 km z elementami survivalu, który odbędzie się 26 maja br. na trasie od ścieżki pieszo-rowerowej obok bramy lotniska w Pierwoszynie, drogą polną do ul. Jabłoniowej prowadzącą do byłych terenów wojskowych wsi Pierwoszyno. Na trasie będą do pokonania przeszkody (6-8 stacji). Zawodnicy będą startowali w 25 osobowych grupach co 10 minut. Podział na grupy zależeć będzie od kolejności zgłoszeń. Na mecie każdy otrzyma pamiątkowy medal. Klasyfikacje, które będą prowadzone to: kobiety/mężczyźni I-III miejsce oraz mieszkańcy Gminy Kosakowo kobiety/mężczyźni I-III miejsce.
Zapisy oraz regulamin biegu na stronie:
http://icc-time.pl/…/bieg-z-przeszkodami-w-koszarach-pierwo…

Liczba miejsc ograniczona, więc nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

 

 

 

Mapa podglądowa trasy biegu (wkrótce uszczegółowimy mapę i uzupełnimy ją o konkretne przeszkody):

P – Parking

B – Biuro Zawodów w Gminnym D0mu Kultury w Pierwoszynie ul. Kaszubska 11 (otwarte w dniu zawodów od godziny 9:00)

S/M – Start i Meta

Szybkie uruchamianie