Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Kosakowoturystycznie.pl – wspólnie tworzymy bazę turystyczną

  • projekty

Z ogromną przyjemnością informujemy Państwa, że ruszamy z zapowiadanym projektem turystycznym. Już teraz pod adresem kosakowoturystycznie.pl oddajemy w Państwa ręce formatkę – narzędzie, które pozwoli nam wspólnie zbudować lokalną bazę turystyczną. Formatka stanowi w pełni profesjonalny formularz zbierający dane niezbędne do przedstawienia ujednoliconej oferty dla turysty. W związku z tym będziemy wdzięczni za dodanie jak najpełniejszych informacji o prowadzonej przez Państwa działalności, abyśmy mogli przedstawić turystom profesjonalną oraz bogatą ofertę naszej gminy.

Kosakowoturystycznie.pl będzie stroną, która pozwoli przedstawić odwiedzającym nas turystom walory gminy Kosakowo i jej okolic. Poza zgłaszanymi przez Państwa działalnościami, takimi jak punkty noclegowe czy gastronomiczne, znajdą się na niej również informacje na temat miejsc, które warto zobaczyć i zwiedzić w najbliższej okolicy. Nie zabraknie wiadomości o pobliskich miejscach oferujących różnorodną rozrywkę lub usługi. Wszystko podane w formie odpowiadającej wymogom dynamicznie rozwijającej się branży turystycznej.