Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

REGATY O PUCHAR WÓJTA GMINY KOSAKOWO

  • sport

 W dniu 2 lipca w Rewie, odbyły się Regaty o Puchar Wójta Gminy Kosakowo Jerzego Włudzika. Yacht Club Rewa gościł 12 załóg, 37 zawodników (w tym z Gminy Kosakowo-22 osoby), którzy dzielnie walcząc z niesprzyjająco silnym wiatrem, rywalizowali na najwyższym poziomie. Wszyscy uczestniczy otrzymali nagrody, dyplomy, puchary oraz upominki. Puchary osobiście wręczył Wójt Jerzy Włudzik. Po emocjach sportowych przyszła pora na regeneracyjny posiłek żeglarski – gorącego posiłku zabraknąć nie mogło. Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych startach,  a poniżej prezentujemy podium:

I – Filipowicz Jerzy (sternik), Frąckowiak Beata, Frąckowiak Filip

II – Stromski Krzysztof (sternik), Paradzewski Krzysztof, Grzelak Kacper

III – Skolimowski Marcin (sternik), Skolimowska Daria, Bednarczyk Aneta, Bednarczyk Tomasz.

Szybkie uruchamianie