Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Regaty o Puchar Yacht Clubu Rewa w Klasie FINN

  • sport

REGATY O PUCHAR YACHT CLUBU REWA W KLASIE FINN

Żeglarskich emocji w Gminie Kosakowo ciąg dalszy. Tym razem w olimpijskiej klasie FINN. Zawodnicy rywalizować będą w trzydniowych Regatach o Puchar Yacht Clubu Rewa w dniach 7-9 lipca br. – oczywiście na wodach Zatoki Puckiej w Rewie. Poniżej prezentujemy szczegółowy harmonogram imprezy:

7 lipca

Godz. 8.00-10.00 – zgłoszenia

11.00 – otwarcie Regat

11.30-16.00 – wyścigi

17.00 – ognisko z kiełbaskami i muzyką.

8 lipca

9.30-16.00 – wyścigi

18.00 – kolacja integracyjna

9 lipca

9.30-13.00 – wyścigi

15.00 – zakończenie Regat: wręczenie nagród, ogłoszenie wyników.

Warto wybrać się nad urokliwe wybrzeże Rewy zobaczyć specyficzne łodzie i żagle klasy FINN oraz przekonać się, jak radzą sobie być może przyszli olimpijczycy. Organizatorzy: Yacht Club Rewa, Gas Storage Poland, Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, Gmina Kosakowo, PEWiK Gdynia, Elfeko, Mastpol. 

Szybkie uruchamianie