Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Turniej Plażowej Piłki Siatkowej – Rewa 2017

  • sport

Wszyscy obawiali się, że pogoda w przysłowiową kratkę, która niepodzielnie panowała nad Pomorzem w ostatnim tygodniu, zepsuje widowisko. W sobotę 29 lipca aura okazała się nader łaskawa. Nie zawiedli również zawodnicy i kibice.

Na plaży w Rewie po raz kolejny odbył się Turniej Siatkówki Plażowej. W tym roku do rozgrywek przystąpiło 11  dwuosobowych drużyn, wśród których znaleźli się zarówno profesjonalni zawodnicy, jak i drużyny amatorskie. Turniej został przeprowadzony systemem każdy z każdym.

Złoty medal zdobyła para z Sopotu i Gdańska – Maciej Kot i Piotr Rościszewski, która w finale pokonała parę z Sopotu – Marek Rostek oraz Daniel Koska. W meczu o III miejsce drużyna w składzie – Tomasz Czopur  i Aneta Wiewióra z Gdańska pokonała zespół – Paweł Wiktorek oraz Maciej Skowroński z Łódź i Gdynia. Zespołem, który o włos przegrał rywalizację o zakwalifikowanie się do finałów, była para reprezentująca Gdańsk – Marek Ogonowski i Marcin Bartosiak.

Organizatorem imprezy był Wójt Gminy Kosakowo Jerzy Włudzik. Dla 3 najlepszych zespołów ufundowane zostały nagrody rzeczowe, dyplomy i medale. Pozostałym drużynom wręczono nagrody pocieszenia. Dekoracji zawodników z ramienia Pana Wójta dokonał Grzegorz Braszka – specjalista ds. sportu Urzędu Gminy Kosakowo.

Szybkie uruchamianie