Strona główna forum Kosakowo - nasza gmina Sprawy techniczne Jaki jest czas na ukazanie się postu?

Jaki jest czas na ukazanie się postu?

Uwagi dotyczące funkcjonowania forum i strony www.kosakowo.pl

Post Pt kwi 03, 2015 8:25 am
miwona Użytkownik

Posty: 136
Lokalizacja: Pierwoszyno
Ponad tydzień czekam no ukazanie się mojego zapytania w dziale Pytania do wójta, czy jest jakiś czas na jego ukazanie , bo teraz nie wiem czy w ogóle został on przeczytany .
Pytałam się w nim:
kiedy zostanie umieszczony w formie archiwalnej temat "Wybory" z " Dyskusja o gminie" - " gdzie wójt przedstawiła swoje wyborcze obietnice?( wójt nie widzi przeciwwskazań aby taki temat był umieszczony w formie archiwom właśnie)
kiedy będzie można wejść w umieszczony archiwalny dział Pytania do wójta , bo teraz jest to nie możliwe?
kiedy będzie można dołączać załączniki do postu?
zamiast lotniska wybudować Marine

stefan Użytkownik

Posty: 10
to się chyba nie doczekasz, cenzura poszła po wyborach więc do wyborów nic na lepsze się nie zmieni, owieczki się otumaniło, a teraz niech żałują kogo wybrały. Wójtowi dział dyskusje o gminie śnił się po nocach bo za dużo "wałków" było tam opisywane i nawet sam jeszcze pisał przed wyborami, że forum się nie zmieni i ludzie mogą pisać co chcą bo wójt nie ma nic do ukrycia.
Proponuję założyć osobne forum na innym hostingu bo oficjalne za bardzo zalatuje komuną.

rybkon Użytkownik

Posty: 101
Lokalizacja: Mosty
Podzielę się spostrzeżeniami. Pytanie krótkie do wójta i bezpieczne ma siłę przebicia. Natomiast negatywne już nie. Post z dłuższym tekstem również nie ma racji bytu. Czeka na ogarnięcie myśli. Pozostały ewentualnie wpisy na Facebooku.

miwona Użytkownik

Posty: 136
Lokalizacja: Pierwoszyno
Archiwum Pytania do wójta ma 1727 postów, które pełnia aktualnie formę doliczenia do całości postów, bo gdyby nie to archiwum w które nie można wejść to okazałoby się , że na to forum od 2006 roku (a może i dłużej) działające, nikt nie zagląda :-) a tak można się wykazać ilością postów , pochwalić się, tylko najwięcej postów miał nasz dział który został usunięty, co uważam za cios poniżej pasa, i po prostu tchórzostwem .
Wiec pytam jeszcze raz kiedy ten nabijacz postów w postaci Archiwum pytań do wójta, będzie otwarty, kiedy będzie można dodawać załączniki, i kiedy ukaże się archiwum z postem "wybory".
zamiast lotniska wybudować Marine

PeBe Użytkownik

Posty: 5
Odświeżę temat. Dwa tygodnie temu napisałem post z pytaniem do wójta, niestety do dziś publikacji mojego pytania się nie doczekałem. Dziś napisałem po raz kolejny. Znowu odczekam kilka, może kilkanaście dni, jednak jeśli tym razem moje pytanie pozostanie bez odpowiedzi, chyba wpadnę do urzędu i poproszę o spotkanie z administratorem tego serwisu.

PANIE ADMINIE!
Halo halo, co się dzieje? Prosimy o odpowiedź. Gdzie te nasze posty znikają? Czy naprawdę musimy się skrzyknąć i zrobić zadymę żeby zaczęło to funkcjonować?


Powrót do Sprawy techniczne

cron