Strona główna forum Czat z Wójtem Czat z Wójtem 31.03.2008 Ulica Haliny Poświatowskiej

Ulica Haliny Poświatowskiej


Post Pn mar 31, 2008 3:05 pm
marcin Użytkownik

Posty: 25
Lokalizacja: pogorze
Witam Serdecznie
Mam pytanko

Czy jest szansa aby wyrównac ulice Pośwaitowska po jesieni i zimie i ewentualnie wysypać tłucznia bądź innego utwardzacza to jest naprawde chwila roboty, a ułatwi życie ostatnio jeździłem w takich wielkich głębokich kałużach z błotem. ja naprawde nie oczekuje, że ktoregos dnia sie obudze i zobacze ksotke brukowa badz asfalt tak jka jest w pierwszej czesci ulicy.
Prosilbym o nie odpisywanie mi, ze asfalt ktory zostal polozony na 100metrach Poswiatowskiej jest czesciowo dofinansowany przez mieszkancow bo nie oczekuje takiej odpowiedzi bardziej oczekuje jakiegos sensownego rozwiazania ze strony gimny!!!
p.s

jesli urwe sobie np zderzak bo ostatnio prawie do tego doszlo (zbyt glebokie sa te dziury) do kogo mam to zglaszacz???
Pzdr
i mam nadzieje zobaczyc juz nie dlugo w miare dobra ulice Poswiatowska jeszcze raz podkreslam nie potrzebuje kostki brukowaej albo asfaltu wystarczy wyrownac i wysypac tłcznia badz szlake

Post Pn mar 31, 2008 6:13 pm

Posty: 1750
Plan remontu dróg został zatwierdzony przy udziale radnych z poszczególnych miejscowości. W Pogórzu o kolejności zadecydowali P. Godlewski i P. Strzelec. Nie mamy możliwości żadnego sensownego wyremontowania tej drogi poza ustalonym planem remontu.
W razie uszkodzenia pojazdu lub innej straty spowodowanej stanem drogi należy zgłosić się do Pani Sekretarz Urzędu Gm., która odpowiedzialna jest za ubezpieczenie dróg gminnych. Do czasu wejścia przedmiotowej drogi do planu remontu będziemy jedynie wyrównywać ją poprzez przyjazd wyrówniarki lub czekać na zgłoszenie się mieszkańców w ramach inicjatyw społecznych i dofinansować zebrane przez Państwa fundusze na budowę Waszej drogi.

Post Pn mar 31, 2008 6:24 pm
Gość

do kogo mozna zglaszac ewentualnie potrzebe wjechania wyrownywarki na ulice??

Post Pn mar 31, 2008 6:26 pm

Posty: 1750
Do p. Wójta Miszewskiego.

Post Pn mar 31, 2008 6:28 pm
Gość

Trzeba przyjsc osobiscie czy zgloszenie telefoniczne wystarczy??

Post Pn mar 31, 2008 6:32 pm

Posty: 1750
można telefonicznie uzgodnić z Wójtem lub u Sołtysa. Drogami zajmuje się m.in. p. Wójt Miszewski.

Post Pn mar 31, 2008 6:36 pm
Gość

ok dziekuje za odpowiedz, a tak na marginesie jestem ciekaw czym slotys Srzelec sie kierowal, ze ulica Poświatoskiej została przesunieta z 2011 na 2014 rok w harmonogramie rozbudowy drog
pzdr


Powrót do Czat z Wójtem 31.03.2008

cron