Strona główna forum Czat z Wójtem Czat 13.11.2008 bieżnia SP Mosty

bieżnia SP Mosty

Czat z Wójtem Jerzym Włudzikiem

Post Cz lis 13, 2008 11:29 am
Tomekk Użytkownik

Posty: 11
Lokalizacja: Mosty
Ciekawi mnie czyim pomysłem było wybudowanie bieżni przy szkole?
Trzeba być mistrzem świata żeby tak oszpecić krajobraz... wygląda to jak dziura wyrąbana we wzgórzu. Dodatkowo oświetlenie 4-ma jupiterami przez całe noce!!! Wygląda że będą się tam odbywać międzynarodowe nocne mityngi lekkoatletyczne... Nie ma co, w gminie w której większość ulic wygląda jak krajobraz księżycowy wydawać kasę na 100 m bieżni.

Post Cz lis 13, 2008 7:11 pm

Posty: 1750
Jest Pan wyjątkowym malkontentem, któremu na pewno nic się nie będzie podobało co zrobimy. Są to boiska i bieżnia wraz z rzutami i skoczniami przystosowane do sportu szkolnego i sportu młodzieży. Usytuowanie jest szczególnie urokliwe i piękne, a światła palą się i będą się palić do godz. 22., gdyż do tego czasu będzie ono wykorzystywane. Od nowego roku zostanie tam zatrudniony instruktor, który będzie pilnował porządku i harmonogramu wykorzystania tego boiska.

Post Cz lis 13, 2008 7:25 pm
Tomekk Użytkownik

Posty: 11
Lokalizacja: Mosty
Zapewniam Pana że będę pierwszym orędownikiem Pańskiej ekipy kiedy tylko będziemy mieć ulice a nie wykroty i bagna, doceniam to że niemal cała gmina jest skanalizowana i zgazyfikowana bo to służy wszystkim.

Post Cz lis 13, 2008 7:26 pm
mckaspa Użytkownik

Posty: 21
drogi tak wyglądają bo władze gminy postanowiły zbudować sobie "imprezownie" w pierwoszynie (dom kultury) gdzie materiały do budowy tego obiektu w cenach rynkowych przedrorzyły podwójnie budynek a wyposażenie wokół to druga strona medalu, zapraszam do odwiedzenia stron ogrodniczych by zobaczyć cenę trawy w rolkach:) jak by nie starczył zwykły trawnik :twisted:

.

Post Cz lis 13, 2008 8:56 pm
River Użytkownik

Posty: 8
Ja się ciesze że powstała bierznia, boisko do koszai piłki , powiem szczerze że pan wójt mnie kupił tym przedsięwzięciem. ALE czy mógłby pan bardziej wyjaśnić ten harmonogram???

Post Cz lis 13, 2008 9:03 pm
Tomekk Użytkownik

Posty: 11
Lokalizacja: Mosty
bieŻnia

Post Cz lis 13, 2008 9:07 pm

Posty: 1750
harmonogram będzie opracowany przez zatrudnionego człowieka. Tzn będzie to kalendarz dzień po dniu, godzina po godzinie wykorzystania tego obiektu i oczywiście harmonogram, imprez, zawodów, meczy itp. A do do budowy dróg,za mojej kadencji proszę sobie przeczytać w sprawozdaniach, wybudowano tyle dróg, ile we wszystkich kadencjach razem poprzednio. My gmina Kosakowo nie hołdujemy byle jakości. Jak coś budujemy to porządnie i ładnie. Kończę tą wypowiedź stwierdzeniem na temat domu kultury. Nie samym chlebem człowiek żyje. kultura, szczególnie kultura odziedziczona po naszych przodkach, to także lekcja historii. Każde społeczeństwo, które nie szanuje swojej historii ani tradycji po pewnym czasie ginie. Dom kultury, towarzystwo śpiewaczy, na tej wsi w Pierwoszynie w latach walki o niepodległość budował już nasz działacz niepodległościowy Józef Klebba.

Post Cz lis 13, 2008 9:11 pm
Tomekk Użytkownik

Posty: 11
Lokalizacja: Mosty
Wzruszyłem się doprawdy...

.

Post Cz lis 13, 2008 9:17 pm
River Użytkownik

Posty: 8
Jesteś Tomek arogancki i przemądrzały, tak wiem że BieŻnia pomyliłem się


Powrót do Czat 13.11.2008

cron