Strona główna forum Kosakowo - nasza gmina Pytania do Wójta Nowa nawierzchnia bitumiczna ul. różewicza Pogórze

Nowa nawierzchnia bitumiczna ul. różewicza Pogórze

Prosimy o zadawanie pytań do Wójta.

Moderator: Wójt_Gminy_Kosakowo


MariuszGrabowski Użytkownik

Posty: 8
Witam serdecznie
Mam pytanie co by musiało się stać żeby w Pogórzu na uliczy Różewicza pojawila sie nawierzchnia bitumiczna?


Posty: 1750
Ulica Różewicza jest przewidziana do realizacji w roku 2017 (I etap), zgodnie z zatwierdzonym i dostępnym dla mieszkańców harmonogramie budowy i modernizacji dróg gminnych.

MariuszGrabowski Użytkownik

Posty: 8
Dziękuję za odpowiedz, dotarłem teraz do tego harmonogramu.
Co oznacza etap 1? Domyślam się ze jest to albo na całości ulicy tylko z utwardzenie, bez nawierzchni koncowej lub możne utwardzenie i nawierzchnia bitumiczna ale tylko do pewnej odległości.
Ja pisze teraz w sprawie dzialki 48/3 przy ul. rozewicza.


Posty: 1750
Planuje się wykonać utwardzoną nawierzchnię ulicy Różewicza na odcinku od ul.Wiejskiej do ul.Twardowskiego

MariuszGrabowski Użytkownik

Posty: 8
Gdzie jest ulica Twardowsiego?


Posty: 1750
Polecam stronę: Kosakowo.e-mapa
Pełna nazwa ulicy to: ks. Jana Twardowskiego

MariuszGrabowski Użytkownik

Posty: 8
Witam serdecznie
Sąsiad przekazał mi informację , że ul Różewicza Pogórze została skreślona z harmonogramu na rzecz ulicy Kościuszki. Proszę o informację na ile to jest plotka na ile sprawdzona informacja. Dziękuje bardzo.


Posty: 1750
Żadna taka dyspozycja nie została wydana.

MariuszGrabowski Użytkownik

Posty: 8
Kiedy ulica Różewicza będzie mała nawierzchnie bitumiczna oraz co musi się stać zęby była zrobiona cala? W harmongramie mamy I etap ten rok, Pozdrawiam

MariuszGrabowski Użytkownik

Posty: 8
Witam serdecznie
Kiedy zostanie wykoany harmonogram prac na ul Rozewicza pogórze
Pierwszy etap powinien byc w tym roku,


Posty: 1750
Docelowy harmonogram prac ul. Różewicza zostanie opracowany przez Wykonawcę w terminie do 7-iu dni od daty podpisania umowy na wykonanie robót budowlanych.
Obecnie Gmina Kosakowo posiada opracowaną dokumentacje projektową na budowę etapu I ul. Różewicza.
Procedura umocowania prawnego możliwości budowy w/w drogi w toku (w Starostwie).


Powrót do Pytania do Wójta

cron