Strona główna forum Czat z Wójtem Czat z Wójtem 11.03.2010 pytania do Wójta!!!!!!!!

pytania do Wójta!!!!!!!!


Post Cz mar 11, 2010 7:04 pm
Grażyna Użytkownik

Posty: 10
1. Kiedy rozpocznie sie budowa drogi w Mostach ulica Wiązowa???

2. Jakie miejsca pracy będą dla tutejszej społeczności - na lotnisku oraz w magazynach gazu???

3. Kiedy Urząd Pracy Puck podejmie odpowiednie szkolenia ludzi - związane z nowymi inwestycjami (jest jeszcze czas)???

4. Kiedy mozna sie spodziewać drogi z Pogórza do Kosakowa bezpośrednio (droga biegnąca obo dawnej strzelnicy)???

5. Chodnik z Pierwoszyna do Mostów jest nie do przejścia od długiego czasu, czekamy na Tragedię ?????

6. Dziury na drogach masakra kiedy można się spodziewać prac ?????


Pozdrawiam Grażyna K

Post Cz mar 11, 2010 7:12 pm

Posty: 1750
Ad. 1
Ulicę Wiązową rozpoczniemy na wiosnę.

Ad. 2
Nie wiem jakie miejsca pracy będą. Będą określone po uruchomieniu lotniska i wybudowaniu magazynów gazu.

Ad. 3
Nie wiem. Urząd Pracy nie jest mi podległy i żadnych wiadomości dotychczas nie otrzymałem.

Ad. 4
Zapytana droga będzie budowana etapami. 1. etap w przyszłym roku przy supermarkecie. 2. etap przy urządzaniu lotniska - dojazd do zaplecza terminala. i 3. etap z funduszy pomocowych i gminnych tak, żeby zakończyć ją w 2014 roku.

Ad.5
Została zerwana umowa z dotychczasową firmą odśnieżającą. Nałożono na nią karę. Nowe firmy, które wygrały przetarg będą na bieżąco odśnieżać drogi i chodniki.

Ad. 6
W sprawie punktu 6 już odpowiedziałem.
Ponadto chciałem dodać że powiat i województwo rozpoczęły już łatanie dziur.

Post Cz mar 11, 2010 7:26 pm
Grażyna Użytkownik

Posty: 10
Panie Wójcie kiedy Lptnisko i magazyny gazu będą oddane do urzytku - nie będize mowy o miejscach pracy, będize za późno poprostu będą obsadzone.

Do Urzędu pracy znając miejsca pracy na lotnisku i w magazyn ach należy wystąpić o odpowiednie szkolenie przyszłych pracowników - Urzad Pracy ma na te cele pieniądze.

Post Cz mar 11, 2010 7:28 pm

Posty: 1750
Postaram się dogłębnie przeanalizować tą sprawę i odpowiem w możliwie możliwym czasie w pytaniach do wójta.


Powrót do Czat z Wójtem 11.03.2010

cron