Strona główna forum Czat z Wójtem Czat z Wójtem 11.03.2010 coś o zaległościach w infrastrukturze

coś o zaległościach w infrastrukturze


zbynek Użytkownik

Posty: 3
Witam !

Panie Wójcie, czy w związku z nie zrealizowaniem planu budowy dróg w 2009 roku można mieć nadzieję, że w roku bieżącym wszelkie nowe inwestycje drogowe zostaną poprzedzone skończeniem wcześniejszych, planowanych, zatwierdzonych ale nie zakończonych inwestycji jak np. odcinek ulicy Maciejkowej w Kosakowie.
Pozdrawiam Zbyszek

Post Cz mar 11, 2010 7:53 pm

Posty: 1750
Według mego rozeznania wszystkie drogi zaplanowane w poprzednim roku zostały wykonane oprócz Pogórza. Niektóre drogi są budowane etapowo.
http://www.gminakosakowo.pl/forum/viewtopic.php?t=728

Post Cz mar 11, 2010 8:26 pm
lebuj Użytkownik

Posty: 176
[quote="lebuj"]Czy ona też została zrealizowana zgodnie z harmonogramem?[/quote]Czy poślizg w jej wykonaniu będzie trwał jeden rok (zgodnie z tym, co obiecano na pismie mieszkańcom ?)Panie Wójcie:
KAWA NA ŁAWĘ: Dotrzymujemy slowa, czy nie !!!

Post Cz mar 11, 2010 8:39 pm
admin admin

Posty: 291
Lokalizacja: Kosakowo

Droga Lady75. Naprawdę nie ma w tej odpowiedzi żadnej arogancji. To Rada decyduje o dystrybucji środków na poszczególne zadania. Jeżeli Rada nie zatwierdzi środków na remonty dróg to bardzo przepraszam, ale "szlag trafi" cały harmonogram. Pisałem, że do dzisiaj nie mam pełnej wiedzy o możliwościach inwestycyjnych jakie zostaną uchwalone przez Radę na złożonej przeze mnie propozycji w dniu 31 marca.


Powrót do Czat z Wójtem 11.03.2010

cron