Strona główna forum Czat z Wójtem Czat z Wójtem 11.03.2010 Psy

Psy


Psy

Post Cz mar 11, 2010 7:45 pm
mysza Użytkownik

Posty: 34
Lokalizacja: kosakowo
Próbowałam zgłosić problem ujadających psów o 4 nad ranem szanownej Straży Miejskiej, niestety żaden telefon podany na stronie interenetowej nie odpowiadał. Czy i gdzie mogę zgłosić ten problem? Czy istnieją przepisy regulujące zakłucanie ciszy nocnej przez ujadające psy? Może kary dla ich właścicieli??????

.

Post Cz mar 11, 2010 7:49 pm
_mieszkanka_ Użytkownik

Posty: 39
Z całym szacunkiem, ale na terenie wiejskim trzeba się przyzwyczaić do obecności naszych małych milusińskich. Zresztą w dobie szczególnej dbałości o ich prawa, zbytnia ingerencja w ich egzystencję i związane z tym niedogodności jest co nie co ryzykowna.

Psy

Post Cz mar 11, 2010 7:52 pm
mysza Użytkownik

Posty: 34
Lokalizacja: kosakowo
A co z prawami człowieka do snu i odpoczynku w swoim domu??

.

Post Cz mar 11, 2010 7:54 pm
_mieszkanka_ Użytkownik

Posty: 39
Cóż, kiedyś budziły mieszkanców wsi koguty, teraz psy.
Ale jak to mówią, kto rano wstaje, temu Pan Bóg daje ;-)

Post Cz mar 11, 2010 7:54 pm
Grażyna Użytkownik

Posty: 10
zawsze można sie wyprowadzić :P

Pies nie szczeka bez powodu a moze właśnie uratował Pani dom przed kradzieżą ???

Post Cz mar 11, 2010 7:55 pm
_mieszkanka_ Użytkownik

Posty: 39
Otóż to, w końcu pies najlepszym przyjacielem człowieka, a ponadto a nie od dzisiaj wiadomo, iż zwierzęta mają instynkt, więc może chronią nas przed czymś, co dla nas niewidoczne? ;)

Psy

Post Cz mar 11, 2010 7:59 pm
mysza Użytkownik

Posty: 34
Lokalizacja: kosakowo
Zmartwię was. Mój dom ochrania agencja ochrony a nie ujadające, zaniedbane przez właścicieli psy, Zostawione same sobie, nie wyprowadzane, Całe życie na łancuchu. Kto ma ochotę się z nimi zamienić????

.

Post Cz mar 11, 2010 8:01 pm
_mieszkanka_ Użytkownik

Posty: 39
To może warto zainteresować się ich losem, a nie tylko liczyć na pomoc Straży w środku nocy? Przypuszczam, że w tej sytuacji kary dla właścicieli nie przyniosą rezultatu.

Post Cz mar 11, 2010 8:04 pm
Grażyna Użytkownik

Posty: 10
ohoho agencja Pani powiada ;)

a to jeśli taka krzywda dzieje się tym psom to prosze zadzwonić do innych służb a nie tylko interesować sięich losem jak zaczynają przeszkadzać Troszkę wygodne myślenie typu "to nie moja sprawa" dopiero jak coś sie sanei to będziemy się mąrdzyć ???

Post Cz mar 11, 2010 8:05 pm
Grażyna Użytkownik

Posty: 10
a po za tym to jesli sie nie mylę to Straż jest czynna tylko w dzień tak jak iPolicja w Naszej gminie jeśli się mylę to proszę o sprostowanie :)

Psy

Post Cz mar 11, 2010 8:05 pm
mysza Użytkownik

Posty: 34
Lokalizacja: kosakowo
Zrobiłam co w mojej mocy żeby pomóc zwierzętom( wizyty Animals) ale niestety nie przyniosło tyo żadnego rezultatu...Zal ziewrząt

Post Cz mar 11, 2010 8:17 pm

Posty: 1750
Bardzo lubię psy. W sprawach poruszanych uważam, że powinny poprawić się relacje w stosunkach międzyludzkich i dobrosąsiedzkich. Nie wyobrażam sobie zakłócania ciszy nocnej sąsiad sąsiadowi przez jego pupila. Nie pomoże tutaj Policja ani Straż Gminna, gdyż będą to półśrodki. Jest to kultura człowieka i kultura obcowania ze zwierzęciem. Odpowiadając na czas pracy służb stwierdzam, że straż gminna pracuje w dzień. Wyjątkowo w sezonie w okresach imprez i festynów także w nocy. Natomiast posterunek zmienia się w bieżących miesiącach na komisariat i będzie pracował całodobowo.

Psy

Post Cz mar 11, 2010 8:18 pm
mysza Użytkownik

Posty: 34
Lokalizacja: kosakowo
A kolejny raz Was zmartwię... Dzwoniłam w dzień powszedni a nie w nocy i nadal waszyscy mięli to w nosie

Post Cz mar 11, 2010 8:31 pm

Posty: 1750
Nikt nie miał to w nosie tylko Pani się nie dodzwoniła. Oprócz straż gminnej są jeszcze telefony do Wójta, Zastępcy i do Urzędu.

Post Cz mar 11, 2010 8:39 pm
mysza Użytkownik

Posty: 34
Lokalizacja: kosakowo
To proszę o podanie mi telefonu bezpośrednio do Pana Wójta

Post Cz mar 11, 2010 8:48 pm

Posty: 1750
Cały dzień oprócz nocy tj. od od 22 do 8 rano. tel. 696 486 521

Psy

Post Cz mar 11, 2010 9:00 pm
mysza Użytkownik

Posty: 34
Lokalizacja: kosakowo
Dziękuję bardzo Panie WÓJcie.


Powrót do Czat z Wójtem 11.03.2010

cron