Strona główna forum Czat z Wójtem Czat z Wójtem 16.11.2010 realizacja planu BUDOWY dróg

realizacja planu BUDOWY dróg


Post Wt lis 16, 2010 4:56 pm
andre Użytkownik

Posty: 6
Chciałbym się dowiedzieć jak będzie wyglądała realizacja tego hm chyba nie mqałego problemu, który raczej ostatnio nie wyszedł najlepiej - ulica Goździkowa miała być zrobiona w zeszłym roku i nic, a z tego roku to chyba mniej niż zero?

Post Wt lis 16, 2010 6:32 pm

Posty: 1750
Jest Pan w błędzie właśnie realizujemy harmonogram budowy dróg. Budżet mieliśmy od sierpnia i od tego czasu mogliśmy ogłosić przetargi. Na Goździkowej jest już ciężki sprzęt.

Post Wt lis 16, 2010 7:12 pm
andre Użytkownik

Posty: 6
no cóż Panie Wójcie, wstałem ubrałem buty i poszedłem popatrzeć na ul. Goździkową i na własne oczy dojrzałem na samej górze "aż dwa ciężkie sprzęty" (i to nie ma być ironia, bezwzględu jak mi wyszło). Swoją drogą jak pan je tam zaciągnął, że wcześniej nie zauważyłem? Pod osłoną nocy? Jedno mi dziwne jakim 'CUDEM?' wszystko przed wyborami? Tak mi przyszła myśl że trzeba złożyć wniosek obywatelski do Sejmu żeby na Wójta wybory były co dwa lata, albo jeszcze lepiej co roku!! :D

Post Wt lis 16, 2010 7:17 pm
Artur Rogalski Użytkownik

Posty: 45
Lokalizacja: Kosakowo
z tego co mi wiadomo(i takie informacje otrzymałem od Pana Miszewskiego) to Goździkowa była w planie na 2011...oj Panie Wójcie lepiej,żebyśmy przed wyborami nie robili "fuszerki" ale zrobili ulice porządnie...

Post Wt lis 16, 2010 7:56 pm

Posty: 1750
Rozpoczęliśmy przetargi przez perturbacje budżetowe 7 sierpnia. Dlatego teraz dopiero wykonujemy pracę. Nie jest to ze względu na wybory, tylko sytuacja uchwalenia budżetu. Również chciałbym mieć wszystkie prace zakończone jak w poprzednich latach do końca sierpnia.


Powrót do Czat z Wójtem 16.11.2010

cron