Strona główna forum Czat z Wójtem Czat z Wójtem 31.05.2007 brud na Makowej i Konwaliowej

brud na Makowej i Konwaliowej

Czat z Wójtem Jerzym Włudzikiem

Post Cz maja 31, 2007 6:19 pm
atena Użytkownik

Posty: 3
Ulica Makowa I Konwaliowa nie jest prywatna mi chodzi o uprzątnięcie Ulicy z fałd piachu i brudu który spłynął na ulice po zalaniu . A naprawiona jest tylko przy końcu ponieważ przy Konwaliowej 3 nikt nic nie zrobił.

Post Cz maja 31, 2007 6:23 pm

Posty: 1750
Właśnie koniec Konwaliowej i koniec Makowej jest ulicą prywatną. Znaczna część tej ulicy jest własnością p. Brzóski. jak już pisałem wszelkiego rodzaju skutki katastrofalnej pogody nie zważając na ich własności są systematycznie likwidowane.

Post Cz maja 31, 2007 6:56 pm
kajanna Użytkownik

Posty: 14
Lokalizacja: Kosakowo
Przepraszam,a ulica Konwaliowa jest prywatna?
Bo jezeli nalezy do Gminy,to nie rozumiem dlaczego nie jest naprawiana po ostatniej burzy.

Post Cz maja 31, 2007 7:01 pm

Posty: 1750
Tłumaczyłem że systematycznie będziemy naprawiać wszystkie, czy droga jest prywatna czy nie prywatna, czy powiatowa czy gminna. Nie jesteśmy w stanie w jeden dzień naprawić wszystkie uszkodzenia.

Post Cz maja 31, 2007 7:25 pm
atena Użytkownik

Posty: 3
tylko ten smród zgniłych kapust jest nie do wytrzymania

Post Cz maja 31, 2007 7:29 pm
kajanna Użytkownik

Posty: 14
Lokalizacja: Kosakowo
Dziś w Gminie obiecano mi,ze ulica Konwaliowa bedzie naprawiona.Niestety panów ,ktorzy naprawiają nie widzialam w calym Kosakowie.:-(

Post Cz maja 31, 2007 7:33 pm

Posty: 1750
Natomiast ja widziałem Panów którzy naprawiają. Naprawiali oni ulicę Wiśniową w Pierwoszynie na wysokości ulicy Diamentowej. Jutro wyjaśnię z zastępcą, kto jest odpowiedzialny za naprawienie Państwa ulicy.

Post Cz maja 31, 2007 7:34 pm
kajanna Użytkownik

Posty: 14
Lokalizacja: Kosakowo
A to przepraszam!
W Pierwoszynie ich nie szukałam. :)


Powrót do Czat z Wójtem 31.05.2007

cron