Strona główna forum Czat z Wójtem Czat z Wójtem 11.03.2010 likwidacja wieczornych kursow 165

likwidacja wieczornych kursow 165


Post Cz mar 11, 2010 8:52 pm
werty Użytkownik

Posty: 51
Panie Wójcie zlikwidował Pan dwa kursy 165 o godz.
19.03 i 19.53 z Pogórza Górnego

Wiem ze sugerował się Wójt kosztami ale trzeba tez pamiętać o LUDZIACH PRACY którzy NIE pracują po 8h od 7 do 15! Lecz po 10 -12godzin!

Ludzie którzy jeżdżą –jeździli tymi małymi autobusikami wiedza ze zawsze był pelen autobus a wiec te połączenie było rentowne oraz znaczyło to ze jest potrzebna ta linia o tych godzinach
Czy jest możliwy powrót w/w autobusikowi?

Post Cz mar 11, 2010 9:33 pm
werty Użytkownik

Posty: 51
nie będzie odpowiedzi?

Post Cz mar 11, 2010 9:35 pm

Posty: 1750
Ja nic nie zlikwidowałem i nie mam zamiaru likwidować. Zmiany kursowania autobusów i likwidacja poszczególnych kursów są poprzedzane badaniami ilości jeżdżących w poszczególnych kursach i ich rentowności. Głównym specjalistą i wszystko wiedzącym o komunikacji jest mój zastępca Zdzisław Miszewski i do niego proszę bezpośrednio zwracać się z zakresie ewentualnych zmian.

Post Cz mar 11, 2010 9:47 pm
werty Użytkownik

Posty: 51
wiec te badania byly przeprowadzone nierzetelnie...
przynajmiej odnosząc sie do w/w kursów

Post Cz maja 20, 2010 7:48 am
admin admin

Posty: 291
Lokalizacja: Kosakowo

Odpowiedź ZKM dotycząca komunikacji.

Powodem likwidacji wzmiankowanych przez uczestników czata kursów, był brak możliwości dofinansowania komunikacji miejskiej w Gminie Kosakowo w 2010 r. zgodnie z wyliczeniami dla rozkładów jazdy obowiązujących w 2009 r. W związku z powyższym, na podstawie wyników badań marketingowych wytypowano kursy o najniższym wykorzystaniu przez pasażerów i odpowiednią informację o naszych zamiarach przesłano Państwu pismem z dn. 30 listopada 2009 r. Po otrzymaniu przez Państwa tego pisma, odbyły się w naszej firmie konsultacje z udziałem Pana Wójta, w których ustalony został ostateczny zakres niezbędnych ograniczeń w podaży usług.

Zdaję sobie sprawę z uciążliwości każdej zmiany rozkładów jazdy, która zmniejsza liczbę wykonywanych kursów. Podkreślę jednak, że ta zmiana przeprowadzona została w oparciu o analizę wyników badań marketingowych, w sposób jak najmniej dotkliwy dla ogółu użytkowników komunikacji miejskiej w Gminie Kosakowo


Powrót do Czat z Wójtem 11.03.2010

cron