Konkurs plastyczny pt.: „Mój bezpieczny dom”

• admin

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie plastycznym pt.: Mój bezpieczny dom, który skierowany jest do najmłodszych mieszkańców naszej gminy.

plakat_bezp_dom

Celem konkursu jest aktywacja środowiska dziecięcego i młodzieżowego na terenie gminy, promowanie życia bez przemocy, wzbudzenie zainteresowania problemem przemocy, wdrożenie umiejętności konstruktywnego organizowania czasu wolnego, nauka poprzez wykonywanie prac plastycznych.

Prace konkursowe wykonane dowolną techniką należy dostarczyć do dnia 4 grudnia 2015 r. (piątek) do Referatu ds. Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji Urzędu Gminy Kosakowo (81-198 Rewa, ul. Morska 56).

Dla zwycięzców przygotowano atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz wystawę prac w Bibliotece Publicznej im. Augustyna Necla w Kosakowie.

Szczegóły dostępne w regulaminie: