Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
W MARSZOWYM RYTMIE: ORKIESTRA DĘTA GMINY KOSAKOWO

W MARSZOWYM RYTMIE: ORKIESTRA DĘTA GMINY KOSAKOWO

W tym miesiącu nasz tradycyjne cykl, w którym opisujemy mieszkańców gminy z prawdziwą pasją lub wyjątkowe miejsca, wybrzmi w rytmie marszowym. I to dosłownie. Można na nich liczyć przy organizacji każdej uroczystości i imprezy wymagającej pompatycznych dźwięków. Orkiestra Dęta Gminy […]

Czytaj dalej
Są takie miejsca, są tacy ludzie… z wizytą w winnicy

Są takie miejsca, są tacy ludzie… z wizytą w winnicy

Na mapie Gminy Kosakowo, znanej mieszkańcom Trójmiasta i okolic z przepięknych krajobrazów i znakomitej kuchni, pojawiło się kolejne wyjątkowe miejsce z urzekającym widokiem i wyszukanym smakiem. O powstającym z marzeń i pasji miejscu na klifie w Mechelinkach, opowie nam właściciel, […]

Czytaj dalej