Wyniki 8. kolejki Zimowej Ligi Futsalu. Rewa kończy rozgrywki na II miejscu, Dębogórze – na III

Ostatnia kolejka Zimowej Ligi Futsalu 2014/2015 rozegrana została 28 lutego br. w Hali Sportowej przy ZS-P w Mostach. Dębogórze Wybudowanie (33 pkt.) mistrzostwo zapewniło już sobie w ubiegłym tygodniu, a w ostatniej kolejce Rewa (30 pkt.) i Dębogórze (27 pkt.) obroniły zajmowane przez siebie II i III miejsca, a przy okazji wysoko pokonali ostatnich rywali.

Na dalszych miejscach rozgrywki zakończyły następujące drużyny: IV – Sztorm II Mosty (25 pkt.), V – Delfin Rewa (21 pkt.), VI – AP Mosty (20 pkt.), VII – Pierwoszyno (18 pkt.), VIII – Leśne Ludki (Suchy Dwór) (17 pkt.), IX – Ryja (Mosty) (12 pkt.), X – Pogórze (9 pkt.), XI – Kazimierz (7 pkt.), XII – Sztorm III Mosty (6 pkt.), XIII – FC Reset (Dębogórze Wyb.) (3 pkt.).

Najwięcej bramek w Lidze zdobył Sebastian Karnat z Rewy (37), najlepszym bramkarzem wybrano Artura Kaima z Dębogórza, a drużyną Fair-Play zostało Dębogórze Wybudowanie. Puchary, pamiątkowe statuetki oraz nagrody wręczał zawodnikom Wójt Gminy Kosakowo Jerzy Włudzik.

• Sztorm II Mosty – Leśne Ludki (Suchy Dwór) 3:2 (2:0)
  • Sztorm III Mosty – FC Reset (Dębogórze Wyb.) 1:6 (1:2)
  • Kazimierz – Sztorm II Mosty 2:6 (1:3)
  • Sztorm III Mosty – Ryja (Mosty) 3:0 (vo)