Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Dzień Dziecka w Gminie Kosakowo

  • kck

W niedzielę 2 czerwca br. obchodziliśmy Gminny Dzień Dziecka w Centrum Sportowym w Kosakowie. Na najmłodszych mieszkańców czekało mnóstwo atrakcji. Wydarzenie rozpoczął teatrzyk edukacyjny pt. Ważne numery, którego kontynuacją był pokaz zorganizowany przez Ochotniczą Straż Pożarną w Kosakowie. Dla dzieci został udostępniony wóz strażacki, można było do niego wejść i wszystko obejrzeć z bliska. Warsztaty dla dzieci przygotowały, Kosakowskie Centrum Kultury pn. „ Zaczarowany świat koralików”, jak i Biblioteka Publiczna im. Augustyna Necla w Kosakowie. Nie zabrakło dmuchanego placu zabaw, pokazu baniek mydlanych, oraz wielu gier, zabaw, konkursów oraz konkurencji sportowych przeprowadzanych przez kluby sportowe z Gminy Kosakowo takie jak: Stowarzyszenie Port Mechelinki, UKS Lider Dębogórze oraz Sztorm Kosakowo. Bardzo dziękujemy instruktorom za przygotowanie wspaniałych atrakcji i konkurencji dla dzieci. Podczas trwania festynu dzieci miały również możliwość zabawy z Leonardo School, który przygotował ciekawy program z językiem angielskim. Dużym zainteresowaniem cieszyło się stanowisko Stena Line, gdzie pokaz wielkich baniek mydlanych i szczudlarz przyciągali skutecznie zgromadzone dzieci. Zarówno pogoda jak i frekwencja dopisała. Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy przybyli licznie wraz z pociechami za udział w festynie i zapraszamy za rok.

Dziękujemy sponsorom nagród: Sklep Wielobranżowy „ Kasia” w Kosakowie, Sklep Spożywczo- Przemysłowy Elżbieta Chęcińska w Pierwoszynie, Pizzeria IL PIRATA w Kosakowie, Oriflame, Avon.

Szczególne podziękowania dla firmy PEKO,  Straży Pożarnej, Stena Line, Leonardo School i TV Kosakowo.

Organizatorzy: Wójt Gminy Kosakowo Marcin Majek, Kosakowskie Centrum Kultury oraz Kluby Sportowe z Gminy Kosakowo: Stowarzyszenie Port Mechelinki, UKS Lider Dębogórze oraz Sztorm Kosakowo.