Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Dzień kobiet w ZKP

  • kancelaria

7 marca  z okazji Święta Pań odbyło się spotkanie w Checzy, na które również przybyli Wójt Gminy, Prezes oraz Radni. W trakcie składanych życzeń podziękowali za trud włożony w wychowanie nowych pokoleń i za radość wnoszoną w nasze życie. Na ręce Pań złożono kwiaty i upominki. Wspólne spotkanie  umiliło mnóstwo niespodzianek i atrakcji przygotowanych przez Panie i Panów.

Spotkanie uatrakcyjnił  skecz w wykonaniu członkiń Zrzeszenia.- Małgosi i Irenki, która wcieliła się w postać Gustka. Opowiedziały one o wspólnym dzieleniu życia w sposób, który wywoływał salwy śmiechu a aplauzom nie było końca. Uroczystość zakończyły wspólne tańce i śpiew.

Dziękujemy wszystkim którzy  wzięli udział w spotkaniu  a Panom  za uatrakcyjnienie wieczoru.

10  maja  serdecznie zapraszamy na organizowany przez Zrzeszenie  XIII zjazd śpiewaków  w Kosakowie, po którym nastąpi wspólny przemarsz do  Checzy. Spodziewamy się przybycia ok.  10 chórów i  zespołów  kaszubskich.