Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

II Ogólnopolski turniej mini pilki siatkowej o puchar Wójta Gminy Kosakowo

  • admin

W dniach 22 – 23 listopada 2014 roku w hali sportowej w Mostach odbył się II Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Kosakowo. Do rozgrywek przystąpiło 20 drużyn dziewczęcych w rocznikach 2001-2002 (kat. „czwórek”). Zespoły zostały podzielone na 4 grupy 5 drużynowe i walczyły o jak najlepsze miejsca w grupach. 3 najlepsze drużyny awansowały do II fazy rozgrywek o najlepsze miejsca (grupa A połączyła się z grupą B natomiast C z D). Pozostałe drużyny w ten sam sposób połączyły się rozgrywając kolejne mecze o miejsca 13-20. Pierwszy dzień turnieju zakończył się po wielkich siatkarskich emocjach. W niedzielę wszystkie drużyny miały do rozegrania po jednym meczu grupowym oraz dwa mecze o najlepsze miejsca w turnieju. Wszystkie wyniki podane w formacie PDF .

http://s2.fbcdn.pl/5/clubs/44095/data/docs/ii-ogolnopolski-turniej-mini-pilki-siatkowej-wyniki-docx.pdf

Po rozegraniu wszystkich spotkań najlepsza okazała się drużyna ze Stężycy I, drugie miejsce przypadło siatkarkom z Pępowa, w meczu o III miejsce zwycięsko wyszły zawodniczki z ATENA Warszawa pokonując w time break-u drużynę MOS Warszawa. 

Zawodnczki UKS Lider – gmina Kosakowo  zajęły 15 miejsce w turnieju. Dla wielu zawodniczek był to pierwszy sprawdzian ich umiejętności w tej kategorii wiekowej, a cały Turniej stał na bardzo wysokim poziomie.

Dziękujemy wszystkim zawodniczkom za zaangażowanie, wzorową postawę i prezentację wysokich umiejętności siatkarskich . Było to kolejne prawdziwe święto polskiej mini siatkówki, którego organizatorem był UKS Lider oraz Wójt Gminy Kosakowo.

Łącznie rozegrano ponad 80 spotkań, nad którymi panowali wysokiej klasy sędziowie Pomorskiego Związku Piłki Siatkowej. Wszystkie zawodniczki otrzymały pamiątkowe medale i Puchary oraz nagrody rzeczowe  a kluby i trenerzy piękne statuetki. 

Dziękujemy sponsorom – firmie „CELSTAN” oraz „ZINA”  za pomoc finansową przy zakupie nagród, Panu Wójtowi za aktywny udział i sponsoring medali i pucharów dla najlepszych drużyn.

Szczególne podziękowania należą się tym, którzy przyczynili się do organizacji tej wspaniałej imprezy.