Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Komunikacja MiiMove

  • kancelaria

MiiMove, usługa car sharingu będzie uruchomiona w Gminie Kosakowo

  • Nowy operator usług współdzielenia samochodów
  • 400 kompaktowych Opli Astra dostępnych dla użytkowników
  • Intuicyjna aplikacja dostępna dla urządzeń z systemem Android i iOS

MiiMove rozpoczęło swoją działalność  w lutym 2019 roku – w czerwcu operator car-sharingu rozszerza swoją strefę działalności o Gminę Kosakowo. Teraz, dzięki firmie MiiMove, działającej w ramach porozumienia metropolitalnego dotyczącego dostarczania usług mobilności, mieszkańcy Gminy będą mogli wypożyczyć kompaktowego Opla Astrę hatchback w ramach oferty współdzielenia samochodów. Korzystanie z usługi następuję poprzez bezpłatną aplikację instalowaną na smartphonach wyposażonych w system operacyjny Android lub iOS.

„ Dostaliśmy wiele  zapytań od mieszkańców Kosakowa, kiedy nasza usługa będzie dla nich dostępna. Naszą ambicją jako nowego operatora na rynku, oferującego nowoczesne usługi car sharingu, jest wsłuchiwanie się w głosy lokalnej społeczności .  Dlatego podjęliśmy decyzje, że Kosakowo zostanie włączone w strefę działania usługi MiiMove. Od czerwca b.r. mieszkańcy będą mogli korzystać z Floty aut współdzielonych opartej o uznany kompaktowy model Opel Astra” – powiedział Adam Kurek, prezes zarządu firmy MiiMove sp. z o.o..  

W ramach działania usługi zostanie udostępnione 400 pojazdów Opel Astra w wersji Enjoy z dynamicznym silnikiem benzynowym 1.4 Turbo o mocy 150 KM[1] i automatyczną skrzynią biegów.

Oferowana przez firmę MiiMove usługa wynajmu aut na minuty to nie tylko przystępne ceny za wynajem, ale także wysoki komfort i przyjemność z jazdy jednym z najbardziej uznanych samochodów kompaktowych na rynku. Oferowane modele Opel Astra hatchback są m.in. wyposażone w podgrzewane fotele i kierownice, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka boczne, dwustrefową klimatyzacje, światła do jazdy dziennej LED z czujnikiem zmierzchu. Ponadto przyjemność z jazdy zwiększa skórzana kierownica ze sterowaniem radia i tempomatem, radio R4.0 IntelliLink z dużym kolorowym 7-calowym dotykowym wyświetlaczem, zestaw głośnomówiący oraz komputer pokładowy. Dodatkowo w każdym pojeździe znajdują ładowarki telefonów komórkowych z różnymi końcówkami.

Aplikacja MiiMove Car sharing pozwala w sposób szybki i prosty zarezerwować wolny pojazd, który znajduje się w najbliższej oklicy. Dodatkowo chcąc ułatwić korzystanie z samochodów, w pojeździe znajduje się krótka instrukcją obsługi automatycznej skrzyni biegów

Koszt użytkowania pojazdu to:

80 gr za kilometr

50 gr za minutę

Opcjonalnie gdy nie chcemy zakończyć wynajmu, a pozostawić pojazd dla siebie za postój zapłacimy:

W godzinach 07:00 – 22:00 – 10 gr za minutę

W godzinach 22:00 – 07:00 – 1 gr za minutę

– Mamy nadzieję, że rozszerzenie strefy działania naszej Aplikacji ułatwi mieszkańcom korzystanie ze zróżnicowanych, ekologicznych form transportu. Promocja idei współdzielenia samochodu ma również na celu ograniczania liczby rzadko użytkowanych samochodów stanowiących własność osób prywatnych lub firm. Usługa MiiMove Carsharing ma na celu powiększenie dostępności usługi współdzielenia samochodów dla potrzeb mieszkańców– dodał Adam Kurek, prezes MiiMove sp. z o.o.

Aplikację można pobrać ze strony internetowej: www.miimove.pl