Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Otwarte Zawody Pływackie Dzieci

  • sport

W niedzielę 16 czerwca zapraszamy do Centrum Sportowego Kosakowo na Otwarte Zawody Pływackie Dzieci.

Zawody przeznaczone są dla dzieci i młodzieży w wieku 4 – 15 lat ale będą mogli wystartować także starsi a nawet rodzice. Nie mogą startować jedynie licencjonowani zwodnicy trenujący pływanie w sekcjach sportowych.

Obok tradycyjnych wyścigów różnymi stylami przewidziano takie atrakcje jak „sztafeta rodzinna” w której startuje 1 dziecko + 1 rodzic czy pokazy baletu w wodzie w wykonaniu Sekcji Pływania Synchronicznego.

W wyścigu głównym 100 m. stylem dowolnym o Puchar Wójta Gminy Kosakowo będą mogli wystartować wszyscy bez podziału na kategorie wiekowe.

Serdecznie zapraszamy wszystkich amatorów pływania.

Regulamin Otwartych Zawodów Pływackich Dzieci

Szybkie uruchamianie