Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

XII turniej Kosakowo Volley 2019

  • kancelaria

W sobotę 18 maja odbyła się XII turniej Kosakowo Volley 2019 o puchar sołtysa Kosakowa Andrzeja Śliwińskiego. Podczas zawodów pogoda płatała nam figle. Były chwile ciepła, po nich chłodu, a pod koniec gier grupowych przyszedł deszcz. Rozpogodzenie nastąpiło przed rozpoczęciem meczu finałowego.

W turnieju wzięło udział 12 par, które rywalizowały w czterech grupach. Do półfinałów awansowali zwycięzcy grup. Ostatecznie w finale duet Michu i Adam (Michał i Adam Ryńscy) z Pogórza pokonali Insta Boys (Mateusz Skwarzec i Damian Urbanowicz). Do zwycięzców trafił puchar sołtysa Kosakowa Andrzeja Śliwińskiego. Na najniższym stopniu podium stanął duet ODiTK (Wojciech Lewiński i Marcin Bartosiak), zwyciężając w meczu o 3. miejsce z duetem Przypadek (Justyna Piskorz i Maciej Kieżel). Pierwsze trzy drużyny zostały nagrodzone pucharami i nagrodami rzeczowymi. Wręczono także nagrody indywidualne. Puchar właściciela firmy Celstan, Stanisława Władysława Śliwy, dla najlepszej zawodniczki turnieju trafił w ręce Justyny Piskorz (Przypadek), natomiast najlepszym zawodnikiem został Michał Ryński (Michu i Adam).

Pełna relacja z turnieju wraz z wynikami i zdjęciami znajduje się na stronie www.aktywnekosakowo.pl

Dziękujemy firmie Celstan z Kosakowa za ufundowanie nagród. Jak co roku, organizatorami imprezy byli: Stowarzyszenie Aktywne Kosakowo oraz Sołtys Kosakowa Andrzej Śliwiński.

Szybkie uruchamianie