Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Zapisy – Bieg Niepodległości 11.11.2019

  • sport

Wójt Gminy Kosakowo Marcin Majek zaprasza wszystkich do udziału w XIV Gminnych Biegach z okazji 101. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Zawody odbędą się w poniedziałek 11 listopada 2019 r. na ścieżce pieszo-rowerowej Kosakowo – Pierwoszyno, bieg OPEN na terenie lotniska cywilno-wojskowego Gdynia-Kosakowo ze startem  i metą w Kosakowie przy pomniku upamiętniającym żołnierzy poległych w II wojnie światowej.

Bieg OPEN w zeszłym roku zebrał bardzo dobre recenzje naszych biegaczy, dlatego kontynuujemy bieg na dystansie 10 km z niespodzianką dla uczestników – możliwością bicia rekordów, gdyż trasa będzie atestowana, a że niemal całe 10 km przebiega po terenie lotniska cywilno-wojskowego Gdynia-Kosakowo ze startem i metą w Kosakowie, to trasa ta charakteryzuje się płaskim ułożeniem terenu , co tym bardziej sprzyja dobrym wynikom. To niesłychana okazja, aby obiec całe nasze lotnisko dookoła, mogąc podziwiać tereny na co dzień niedostępne dla cywilnych obywateli.

Zapisy startują w poniedziałek 13 maja br. i przez pierwsze 3 dni będą na wyjątkowo preferencyjnych warunkach dla naszych Mieszkańców. Zachęcamy Państwa do jak najszybszego zapisywania się na nasze XIV Biegi Niepodległościowe 2019!

Partnerem wydarzenia jest Dowódca 43. Bazy Lotnictwa Morskiego.

Zapisy na stronie: www.elektronicznezapisy.pl

Regulamin: XIV Bieg Niepodległości

Szybkie uruchamianie