Strona główna forum Kosakowo - nasza gmina Sprawy techniczne Strony forum dla poszczególnych miejscowości.

Strony forum dla poszczególnych miejscowości.

Uwagi dotyczące funkcjonowania forum i strony www.kosakowo.pl

Arcio Użytkownik

Posty: 3
Lokalizacja: Suchy Dwór
Czy jest możliwość wykreowania osobnych zakładek dla poszczególnych miejscowości w gminie tzn. Kosakowo, Pogórze, Suchy Dwór, Rewa itd.
Pomogło by to w komunikacji mieszkańców tych miejscowości i pisanie o sprawach ich dotyczących ?

Post Wt lip 03, 2007 7:56 am
admin admin

Posty: 291
Lokalizacja: Kosakowo

Forum jest częścią strony Urzędu Gminy. W wypadku stworzenia (wydzielenia części) forum dla poszczególnych miejscowości byłyby ogromne problemy w administracją tych forów (przestalibyśmy panować nad całością i treściami zawartymi w tych forach), dlatego najlepszym rozwiązaniem byłoby, aby miejscowości stworzyły odrębne prywatne fora. Przemyślimy jednak i przedyskutujemy tą propozycję i w przyszłości postaramy się w jakiś sposób pomysł wykorzystać.

Post Pt wrz 04, 2009 9:14 pm
PrivoXy Użytkownik

Posty: 8
A czyż nie mozna dobrać odpowiecniej grupy moderatorów? Istnieje zapewne możliwosć zaufania pewnej liczbie osób i przekazanie im częściowej władzy nad forum. Mimo tego że to część "urzędu". Bo jaki to urząd skoro na odpowiedź trzeba czekać jak w wielkim mieście. Skoro posunęli się państwo do stworzenia forum to należałoby jeszcze dobrać ludzi do administracji. Nawet zwykłych Userów można zrekrutować i "doszkolić" oraz przekazywać PEWNE! informacje aby umieszczali je na forum, lub chociaż trzymali porządku w działach

Umieszczanie Iformacji nie jest skompikowanym procederem jak dla jednej osoby, z drugiej strony istnieje możliwość stworzenia pomostu pomiędzy forum, a portalem.... Wszystko kwestia pomysłu oraz wykonania, a skoro stać gminę było na "wyrzucenie" kasy dla firmy Nautil to niech będzie to porządnie zrobione :)


Powrót do Sprawy techniczne

cron