Strona główna forum Kosakowo - nasza gmina Sprawy techniczne Forum - Pytania do wójta

Forum - Pytania do wójta

Uwagi dotyczące funkcjonowania forum i strony www.kosakowo.pl

Post Wt kwi 21, 2015 1:47 pm
miwona Użytkownik

Wójt napisał cytat:" Istotą powstania forum jest uzyskanie możliwie szybkiej odpowiedzi wójta na zadane, merytoryczne pytanie mieszkańca. I to właśnie robimy." viewtopic.php?f=15&t=2698
Więc dlaczego nie otrzymałam do tej pory odpowiedzi na zadane pytania do wójta , zwłaszcza dotyczących załącznika do MPZP załącznik do Uchwały Nr VI(15(2015 ws. zmiany załącznika MPZP kanał zrzutowy.
Ile w tym prawdy , jeśli na tak istotny temat dotyczący gazociągu wójt nie odpowiada, w jaki sposób i kto decyduje co jest ważna dla nas a co nie , czy odpowiedź w sprawie przystanku autobusowego jest ważniejsza niż odpowiedź w sprawie zmian dokonywanych w MPZP , pytanie było krótkie, czego ta zmiana dotyczy , czy nie jest tam planowany gazociąg. Proszę o krótką i jasna odpowiedź .
zamiast lotniska wybudować Marine

Post Cz maja 07, 2015 7:13 pm
rybkon Użytkownik

Jestem również zbulwersowany, brakiem możliwości praniem brudów u siebie w gminie. Wstydem będzie dla mnie, jako mieszkaniec wynosić swoje niezadowolenie na pomorskich forach. Jeżeli UG Kosakowo z jaśnie panującym, nie chcą rozwiązywać trudnych spraw. No cóż strzelą KARPIA, że mieszkańcy im dupę obrabiają, poza gminą.

Post Cz maja 07, 2015 7:13 pm
rybkon Użytkownik

Drodzy forumowicze. Czy również Wy, dostajecie takie odpowiedzi zwrotne? Treść została odrzucona, w pytaniach do wójta?
Dziwi mnie taka odpowiedz, ponieważ strona jest prowadzona przez admina i nie zawierała załączników. Kto zaczyna znowuż manipulować w trudnych tematach!!!

Twój wątek "Mosty ul. Ogrodowa" został odrzucony przez moderatora lub
administratora.

Powód odrzucenia:
Wiadomość zawiera odnośniki do nielegalnego oprogramowania.

Post Wt maja 12, 2015 7:43 pm
miwona Użytkownik

JA dostałam dokładnie coś takiego,a załącznika żadnego nie było ,przecież nawet niema takiej możliwości . żenada

zadałam nowe pytanie
"Dlaczego w bardzo nieczytelny, a wręcz pominięte zostało poinformowanie mieszkańców o spotkaniu organizowanym w sprawie Studium w Domu Kultury w Pierwoszynie . Nawet sołtys nie wiedziała o tym spotkaniu . Czy ze Studium ostała wykreślona jakakolwiek wzmianka o gazociągu tak jak pan obiecał na spotkaniu RG oraz oznajmił to w telewizji ? Czy Nowa Holandia została uwzględniona w tym studium?"
jestem ciekawa czy dostane taką samą odpowiedź
zamiast lotniska wybudować Marine

Powrót do Sprawy techniczne