Strona główna forum Czat z Wójtem Czat z Wójtem 31.03.2008 autobus & statystyka

autobus & statystyka

Post Pn mar 31, 2008 7:46 pm
Gość

Witam. Czy jest możliwe aby na strnie www.kosakowo.pl uaktualnić statystyki w naszej gminie? Ciężko znależć dane dotyczące Ludności wsi.
2 pytanie: Czy na najbliższe lata zmieni się rozkład lini 146 , chodzi mi o liczbę kursów, w autobusie robi się tłoczno. Za odpowiedź dziękuje :)

Post Pn mar 31, 2008 7:53 pm
Gość

Również jestem zainteresowany tematem.
Pozdrawiam.

Post Pn mar 31, 2008 8:06 pm

Liczba autobusów nie zostanie zwiększona. Mogą nastąpić tylko przesunięcia czasowe przyjazdu autobusów. Gm Kosakowo nie jest w stanie dalej rozwijać komunikacji, która jest bardzo dobra. Wręcz wyśmienita w stosunku do gmin w których jeżdżą PKSy. Stwierdzenie moje jest oparte na kosztach. Na początku mojego wójtowania w 2002 r. płaciliśmy 850tys za komunikację. W bieżącym zapłacimy 1.5mln zł. Gmina nie jest w stanie dalej powiększać tych kosztów. Motto moje, które powtarzam na każdym zebraniu wiejskim, że na autobus trzeba wychodzić wtenczas kiedy jest czas odjazdów. W najbliższym czasie pomimo tak dużego wzrostu kosztów. Autobus będzie przedłużony w Suchym Dworze robiąc pętle ul. Reja Kochanowskiego i Marii Dąbrowskiej. Chcielibyśmy przedłużyć autobus 105 do Mechelinek nowowybudowaną ul. Leśną ale wtenczas cały koszt płaci gm. Kosakowo. Poza tym będziemy musieli skomunikować lepiej dojazd dzieci do nowo wybudowanego gimnazjum w Kosakowie.

odp

Post Pn mar 31, 2008 8:49 pm
joker

Jeśli w naszej gminie mówi się o Lotnisku to nie powinniśmy się porównywać z innymi gminami. Czy będą te nowe statystyki?

Post Pn mar 31, 2008 9:43 pm
admin admin

nowe statystyki pojawią się do końca następnego tygodnia. Jeżeli ma Pan jeszcze jakieś uwagi lub sugestie co do strony, może Pan pisać na forum w dziale Sprawy techniczne.

Powrót do Czat z Wójtem 31.03.2008