Strona główna forum Czat z Wójtem Czat 11.06.2008 GOKIS: Imprezy wakacyjne

GOKIS: Imprezy wakacyjne

Czat z Wójtem i Dyr. GOKIS

Post Śr cze 11, 2008 6:32 pm
Gość

Czy w wakacje będą odbywały się jakieś koncerty na terenie gminy? Jesteśmy gminą, w której bardzo dużo ludzi wypoczywa. Może warto by zaprosić takie sławy jak np. Kombi, Kukiz lub tańsze z pewnością ale rónie dobrzy artyści Leszcze, Farba możnaby też zaprosić jakąś z gwiazd takich jak Jerzy Połomski, Hanna Banaszak, Alicja Majewska. Jeżeli nie koncerty to naszym zdaniem bardzo dobrym pomysłem byłoby zorganizowanie wieczorów kabaretowych z udziałem np. M. Dańca, Kryszaka, Ani Mru Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret pod Wyrwi Groszem. Zorganizowanie takiej dużej imprezy na pewno ściągnęłoby do nas nie tylko turystów, ale i mieszkańców z sąsiednich gmin. Jeżeli nie to to proszę pokrótce powiedzieć co będzie się działo w wakacje lub podać miejsce gdzie mogę tego szukać?

Post Śr cze 11, 2008 6:51 pm
Dyrektor_GOKISu Użytkownik

Z chęcią zaprosilibyśmy wszystkich nawet Dode (Wójt bardzo lubi Dode) Jeden taki markowy zespół wymieniony przez Pana kosztuje kosztuje około 40 000zł. Niemniej zapraszamy Państwa na wszystkie imprezy, które organizujemy. Jednak jestem przekonany, że wyjdzie Pan z tych imprez uśmiechnięty i zadowolony. Zapraszamy Państwa na wszystkie imprezy a w szczególności od 20 do 22 czerwca w Rewie Dni Kultury Średniowiecznej. 5 lipca - Ogólnokrajowe wybory bursztynowej Miss Lata. 13 lipca koncert cygański Don Wasyl Junior. 25 26 lipca Rewa Niewidomi Kaszubom. Szczególnie polecamy. I hit sezonu - Dni Gminy Kosakowo 1,2,3 sierpnia, teren całej gminy. Koncerty wieczorne w Rewie. 1. - muzyka poważna, 2.- ,muzyka operetkowa, noc kabaretowa z 2 na 3 sierpnia i 3. sierpnia muzyka lekka łatwa i przyjemna. 8 i 9 sierpnia festiwal szant i pierwszy raz w takiej skali 16 i 17 sierpnia Mechelinki - festiwal piosenki żołnierskiej o złotą menażkę. 13 września słynne Dożynki Gminne Kosakowo. Zapraszamy też zorganizowanym przez Zrzeszenie Kaszubskie 15 Festyn Kaszubski.

Powrót do Czat 11.06.2008