Strona główna forum Czat z Wójtem Czat 11.06.2008 Wiadomość od Wójta

Wiadomość od Wójta

Czat z Wójtem i Dyr. GOKIS

Post Śr cze 11, 2008 7:00 pm

Kochanie Internauci, czy Wy od czasu do czasu oglądacie Telewizję. W poniedziałek gm. Kosakowo została usatysfakcjonowana moralnie otrzymując Godło Promocyjne Teraz Polska. Godło otrzymały dwie gm. wiejskie Kleszczew (najbogatsza gmina w Polsce) i Kosakowko. Statuetkę tą otrzymałem na wielkiej gali w Teatrze Wielkim w Warszawie. Jest to kolejne wyróżnienie w tym roku, gdyż już w br otrzymaliśmy Gm. Fair Play trzeci rok z rzędu i tytuł Manager 2008 za najlepiej zarządzaną gm. wiejską w województwie, (a kto zarządza to wiecie :)). Miło mi będzie jak ktoś mi pogratuluje.

Post Śr cze 11, 2008 7:11 pm
jmalkiewicz Użytkownik

Panie Wójcie,
Ja ze swojej strony oglądałem ta gale i musze powiedzeć że byłem mocno zaskoczony tą nagrodą. Jezeli chodzi o wyróżnienia i nagrody to jak tak dalej pjdzie to zabraknie ściany w Urzędzie na I piętrze. ;-)
Fakt pozostaje jednak faktem że dużo przyjemniej się mieszka w prężnej i dobrze zarządzanej (przez wszystkich jej pracowników) Gminie. Jednym słowem wielkie gratulacje i prosimy o więcej, bo tego typu nagrody najlepiej pokazują rozwój lokalnych społeczności.

Post Śr cze 11, 2008 7:14 pm
sasiad Użytkownik

Gratulacje!
Oczywiście rozdanie wyróżnień oglądaliśmy.
Oby tak dalej

Post Śr cze 11, 2008 7:18 pm

Dziękuję, o ścianę postaramy się. Budujemy łącznik z Komendą Policji.

Powrót do Czat 11.06.2008