Strona główna forum Kosakowo - nasza gmina Ogłoszenia Konsultacja hipoteczna

Konsultacja hipoteczna

Kupię, sprzedam, zamienię,..., czyli Wasze ogłoszenia drobne

Moderator: Wójt_Gminy_Kosakowo


Post Wt lis 18, 2014 3:54 pm
kuben90 Użytkownik

Posty: 5
Kim jesteśmy!?. - Jesteśmy osobami które są w stanie POMÓC każdej osobie która stanie przed koniecznością wzięcia kredytu hipotecznego. Co więcej stoimy po stronie klienta, a nie po stronie Banku przy staraniu się o kredyt hipoteczny.

Komu!?. – Pomagamy każdej osobie która znajdzie się w miejscu w którym musi podjąć decyzję niosącą za sobą następstwa finansowe. Jeżeli prowadzisz własną działalność, pracujesz na umowę o pracę/zlecenie, chcesz wybudować dom bądź kupić mieszkanie, jednak nie wiesz jak to zrobić, to zgłoś się do nas. Przeprowadzimy Cię przez cały proces i fachowo doradzimy najkorzystniejsze dla CIEBIE rozwiązanie. I TU PADA PYTANIE: CO NAS WYRÓŻNIA NA TLE KONKURENCJI?

Odpowiedz jest prosta:
Profesjonalizm i Cena

Zgłaszasz się do nas po kredyt Hipoteczny, my wybieramy dla Ciebie najlepszą ofertę, taka samą jak w banku, plus mówimy Ci, że ubezpieczenia, które proponuje bank nie są Ci do niczego potrzebne. Składamy za Ciebie wniosek kredytowy, dostajesz decyzje pozytywną i zwykle w tym momencie praca doradcy się kończyła…
ALE NIE NASZA!
Każdy klient dostaje od nas darmowy projekt swojego mieszkania lub domu.
Ale nie jest to projekt gotowy. Jest to projekt po konsultacji indywidualnej z profesjonalnym projektantem specjalnie dopasowany do Twoich potrzeb.
TO NIE WSZYSTO!

Każdy klient dostanie również od nas zniżki na asortyment budowlany, wykończeniowy max do 20%.

Jak działamy!?. - Wystarczy że do nas napiszesz, bądź zadzwonisz i opowiesz nam swoją historię. Wspólnie znajdziemy ROZWIĄZANIE i przeprowadzimy Cię przez cały proces uzyskania finansowania i wykończenia mieszkania ,domu.

Dlaczego my!?. - Jesteśmy grupą ludzi zawodowo zajmujących się doradztwem finansowym oraz projektowaniem wnętrz. Leży nam na sercu ułatwienie wszelkich procesów w których uczestniczy klient i bank. Pragniemy wyrównać szanse ludzi w konfrontacji z bankiem, a również kolejno nadchodzącym remontem. Chcemy Ci przedstawić najkorzystniejsze rozwiązania i wskazać właściwe odpowiedzi na pojawiające się pytania. Dla nas ważny jest TWÓJ interes a nie interes banku.

Czym się wyróżniamy!?. – Każdy z nas prowadzi własny biznes w zakresie doradztwa finansowego i projektowego. Mamy ofertę wszystkich największych banków z Polski. Pozwala to nam dopasować PRODUKT do KLIENTA. Posiadamy niezbędne doświadczenie oraz narzędzia do rozwiązania wszelkich problemów. A do tego za naszą pomoc nie pobieramy pieniędzy.

Co chcemy w zamian!?. – Przede wszystkim rozwiązać Twój problem. W zamian wystarczy nam TWOJE zadowolenie i polecenie nas dalej swoim znajomym.
Prosimy o kontakt telefoniczny: 667 890 308
Oraz o odwiedzenie naszego fanpage’a na facebooku: https://www.facebook.com/tania.hipoteka.tylko.z.nami

Post Śr sie 07, 2019 2:02 pm
pieknyolek Użytkownik

Posty: 15
Serdecznie zapraszam na stronę https://www.kredyty-hipoteczne.net.pl/


Powrót do Ogłoszenia

cron