Strona główna forum Kosakowo - nasza gmina Ogłoszenia Przyszlosciowy zawod

Przyszlosciowy zawod

Kupię, sprzedam, zamienię,..., czyli Wasze ogłoszenia drobne

Moderator: Wójt_Gminy_Kosakowo

Post Pt kwi 06, 2018 10:31 am
kajetan Użytkownik

Wlasnie, na jaki byscie postawili? Pytanie tyczy sie mojej siostry.

Post Śr kwi 11, 2018 9:40 am
klaudiusz90 Użytkownik

Nie mozna jednoznacznie odpowiedziec na to pytanie .. wiesz to tez troche kwestia jakie ma preferencje oraz na jakiej pozycji by sie czula najpewniej. Dla kobiety moze dobrze sprawdzic sie cos zwiazanego z medycyna. Oczywiscie nie kazdy jest w stanie pojscia na studia medyczne i zdac je na 100% .. jednak to tez nie zamyka wszystkich mozliwosci jesli chodzi o tego typu kariere. Moja znajoma interesowala sie ostatnio tym tematem .. przekazala mi dosc zaskakujace wiesci. Otoz mozna zdobyc potrzebna wiedze oraz doswiadczenie w szkole policealnej aby zostac np. rejestratorka medyczna - wiecej szczegolow tutaj https://zak.edu.pl/aktualnosci/10623-re ... i--zarobki Napewno da jej to pewnego rodzaju satysfakcje z tego, ze pomaga innym ludzia. Rynek pracy pod tym wzgledem tez wyglada obiecujaco .. przeciez mozna rownie dobrze zatrudnic sie w zwyklej przychodni .. jak i w prywatnej gdzie zarobki beda z zalozenia wieksze.

Post Pt sty 11, 2019 7:30 pm
kajetan Użytkownik

Po pierwsze to trzeba sobie znalezc jakies zajecie ktore bedzie dla nas bardzo satysfakcjonujace. Nie ma nic gorszego niz meczenie sie w godzinach pracy w pracy ktorej nie lubimy. Na rynku jest naprawde duzo swietnych pozycji, trzeba sie dobrze rozejrzec po okolicy i podniesc swoje kwalifikacje do wymaganego poziomu. Za dobry przyklad moze tutaj posluzyc moja dobra znajoma ktora udala sie w kierunku pracy zwiazanej z branza piekna. Jak wiadomo tam zawsze bedzie duzo zlecen poniewaz panie chca byc zawsze ladne :) Dokladnie to robi rzęsy objętościowe ktore wcale nie sa takie proste do wykonania .. potrzeba miec duza wiedze na ten temat. Z tego co mi mowila to pracuja na materialach od lidera rynkowego PoshLashes - https://www.poshlashes.com/pl,jak-myc-p ... rzesy.html W przyszlosci ma zamiar takze otworzyc jakas swoja wlasna firme i wykonywac zlecenia dla klientek po godzinach. W sumie to niezle pieniadze mozna na tym zarobic, gratulacje dla niej.

Powrót do Ogłoszenia