Strona główna forum Czat z Wójtem Czat z Wójtem 17.06.2010 Chodnik w Suchym Dworze

Chodnik w Suchym Dworze

Post Cz cze 17, 2010 6:43 pm
Lady75 Użytkownik

Suchy Dwór - chodnik

Proszę o odpowiedź na poniższe pytania:

1.Kiedy będzie realizowany chodnik w Suchym Dworze? W odpowiedzi udzielonej dzisiaj na forum brakuje choćby przybliżonej daty realizacji.

2. Dodatkowo proszę krótko wyjaśnić na czym polega zmiana projektu - mam nadzieję, że nie na zmianie strony po której będzie realizowany chodnik????

3. Czy projekt zakłada połączenie nowego chodnika z istniejącym wzdłuż ulicy Szkolnej? (tak aby zapewnić dzieciom bezpieczną drogę do szkoły)

Post Cz cze 17, 2010 6:50 pm

1. Chodnik będzie realizowany 19 sierpnia. Trzeba było zrobić nowy projekt, ażeby odsunąć go bezpośrednio od posesji na życzenie wszystkich mieszkańców ulicy M. Dąbrowskiej. Przychyliłem się do tej prośby. Dlaczego Ci przy których ten chodnik będzie budowany mają cały czas narzekać, że nie jest on usytuowany z ich życzeniem i wolą. Ponadto chciałem zdementować, że posiadam długiego nosa Pinokio i obiecałem chodnik 10 maja. Faktycznie w tym dniu firma, która wygrała przetarg stawiła się do budowy chodnika, ale wyżej wymieniony protest mieszkańców spowodował, że firma ta zaczęła budowę drogi w Pierwoszynie i teraz po zmianie projektu przystąpi 19 sierpnia do budowy słynnego już chodnika na M. Dąbrowskiej.

3. Tak projekt przewiduje połączenie chodnika przy ul. M. Dąbrowskiej z chodnikiem wzdłuż ul. Szkolnej biegnącego wzdłuż posesji p. Sieka. Jeszcze trochę cierpliwości i w jesiennych szarugach będziemy maszerować chodnikiem.

Powrót do Czat z Wójtem 17.06.2010