Strona główna forum Czat z Wójtem Czat z Wójtem 18.06.2015 Lotnisko cywilne

Lotnisko cywilne

Czat z Wójtem Jerzym Włudzikiem

Moderator: Wójt_Gminy_Kosakowo


Post Cz cze 18, 2015 8:44 am
miwona Użytkownik

Posty: 136
Lokalizacja: Pierwoszyno
Jakie są plany lotniska cywilnego, czy inwestycja, w którą zostały wpakowane nasze pieniądze zostanie zamknięta i rozliczona.?
I czy te helikoptery muszą latać w nocy nad naszymi domami , w dzień prawie widać pilota. Ciągle pan pisze żebyśmy się zwrócić do jednostki wojskowej , ale co pan w tej sprawie zrobił . Zgodził się Pan na wpisanie do statusu lotniska cywilnego lotów nocnych, mimo że prosiliśmy aby takiego wpisu nie było, mówiąc , że nie pozwoli pan na takie loty, no ale jak widać nawet z tym pan sobie nie radzi i nic nie może zrobić . Co pan zrobił w sprawie nisko latających helikopterów nad naszymi domami i nocnych ich lotów, mało maja miejsca nad morzem ?
zamiast lotniska wybudować Marine

Post Cz cze 18, 2015 5:09 pm

Posty: 1750
Na temat lotów helikopterów to nie jest uzależnione to od nas, ale od Min. Obrony Narodowej. Przy obecnej sytuacji międzynarodowej we wszystkich dziedzinach obronności są zaostrzone procedury. Odpowiadałem też już kilkukrotnie, że gminy Kosakowo nie wydała żadnych pieniędzy na lotnisko cywilne. Na rozstrzygnięcie sytuacji lotniskowej też czekamy na decyzję Sądu Europejskiego.


Powrót do Czat z Wójtem 18.06.2015

cron