Strona główna forum Czat z Wójtem Czat z Wójtem 18.06.2015 Świetlica dla klas "0"w Mostach

Świetlica dla klas "0"w Mostach

Czat z Wójtem Jerzym Włudzikiem

Moderator: Wójt_Gminy_Kosakowo


Post Cz cze 18, 2015 5:27 pm
barbatta Użytkownik

Posty: 5
Gmina dzieli mieszkańców ! Szkoła w Dębogórzu oferuje świetlicę dla klas "0" ,a SP. w Mostach ,nie otrzymała od wójta gminy Pana Jerzego Włudzika takiego pozwolenia .Rodzice są zbulwersowani.
Post tej treści zamieściłam na stronie Facebook : Nasze sprawy w Gminie Kosakowo.Nie miał on na celu ataku Urzędu Gminy ,czy tym bardziej pana Wójta ,było to tylko suche stwierdzenie faktów. Panie Wójcie, wielu mieszkańców naszej gminy jest zbulwersowana zaistniała sytuacją: na dzień dzisiejszy nie ma decyzji czy będą mogli liczyć na opiekę świetlicową w naszych szkołach czy nie? Przedszkole w Dębogórzu nie przyjmuje już do klasy "0" zero dodatkowych dzieci. Co mają zrobić pracujący rodzice dwójki lub więcej dzieci? Zerówka jest tak samo obowiązkowa jak klasa pierwsza. I dlaczego w zeszłym roku takie fundusze się znalazły na świetlice dla najmłodszych a dzisiaj się tego odmawia. Zdaniem mieszkańców może warto zrezygnować z jednego koncertu lub wyborów miss na rzecz opieki nad najmłodszymi. Pozdrawiam i liczę na załatwienie problemu.Z poważaniem Barbara Litwic

Post Cz cze 18, 2015 5:34 pm

Posty: 1750
Nikomu nie zabraniałem organizacji świetlicy szkolnej. Dziękuję za ten sygnał. Proszę zadzwonić do mnie. Wyjaśnię to w przeciągu przyszłego tygodnia.

Post Cz cze 18, 2015 5:51 pm
barbatta Użytkownik

Posty: 5
Bardzo dziękuję Panie Wójcie w imieniu swoim jak i zainteresowanych rodziców .


Barbara Litwic

Post Cz cze 18, 2015 5:57 pm

Posty: 1750
Dziękuję bardzo i oczekuje na telefon.


Powrót do Czat z Wójtem 18.06.2015

cron