Strona główna forum Czat z Wójtem Czat z Wójtem 18.06.2015 Kanalizacja

Kanalizacja

Czat z Wójtem Jerzym Włudzikiem

Moderator: Wójt_Gminy_Kosakowo


Post Cz cze 18, 2015 5:45 pm
Margolcia Użytkownik

Posty: 14
Przed wyborami powiedziano nam, że w bieżącym roku zostanie zbudowana kanalizacja ulic Anyżowej i (po naszej interwencji) Rodzynkowej. Podobno jest już projekt i pozwolenie na budowę, ale gmina zrezygnowała z tej inwestycji. Dlaczego i kiedy zostanie wybudowana kanalizacja w naszych ulicach? Minęło ponad 6 lat od momentu kiedy gmina sprzedała działki za niemałe pieniądze i zapomniała o nas. Nie ma ani wody, ani kanalizacji, ani oświetlenia.
Martwimy się o jakość wody, tym bardziej, że ze studni w ulicy Rodzynkowej firma działająca na zlecenie PGNiG robi regularnie badanie wody. Czyżby się czegoś obawiali? Za każdym razem pytamy w jakim celu są te badania - odpowiadają, że nie mają prawa odpowiadać na te pytania, że to na zlecenie PGNiG. Chcielibyśmy poznać cel tych badań i co ważniejsze ich wyniki. Wszyscy mamy studnie z których korzystamy na co dzień i obawiamy się o nasze zdrowie.

Post Cz cze 18, 2015 5:49 pm

Posty: 1750
Dziękuję za to pytanie. Nie będę wymyślał odpowiedzi. W przyszłym tygodniu odpowiedzialne osoby za ten stan odpowiedzą Państwu w Dziale Pytania do Wójta.


Powrót do Czat z Wójtem 18.06.2015

cron